2 августа 2023

В Індії подружжя продало 8-місячне немовля заради iPhone 14. Інцидент стався в Західній Бенгалії. Про це повідомляє DailyO.
Сусіди помітили дивну поведінку сім'ї та зникнення дитини. Також вони побачили новий смартфон. За словами людей, батьки не могли собі дозволити такий гаджет через низький рівень доходу. Тому до них негайно викликали поліцію.
Матір і жінка, яка купила дитину, затримані. Батька поки що не знайшли. Розслідування злочину триває.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Індії знову вибухають смартфони. Цього разу здетонував новий OnePlus Nord 3 16/256 Гб.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Лікар пояснив, кому і чому не можна спати без подушки 24 июня 2026
Спати без подушки не слід нікому, але за наявності деяких проблем зі здоров’ям це не…
Названо 5 «ранніх» ознак, які сигналізують про інсульт 24 июня 2026
Інсульт – це невідкладна медична ситуація, спричинена обструкцією кровотоку. Коли орган позбавляється життєво важливого кисню,…
Xiaomi випустила навушники з ANC, які дешевші за AirPods Pro 24 июня 2026
Xiaomi випустила навушники з ANC, які дешевші за AirPods Pro