10 июня 2023
Президент США Джо Байден не виключає, що США підтримають кандидатуру міністра оборони Великої Британії Бена Уоллеса на посаді генерального секретаря НАТО. Про це у четвер, 8 червня, пише Укрінформ.
"Таке може бути", - сказав він відповідаючи на питання журналіста, чи не настав час Уоллесу очолити НАТО.
Він додав, що кандидат є "дуже кваліфікований", але все одно необхідно досягти консенсусу щодо цього питання всередині Альянсу.
"Їхній (Британії - ред.) кандидат - дуже здібний, але між нами і в межах Альянсу ще відбудеться багато дискусій, аби визначитись, хто це буде", - додав він.
Нагадаємо, чинний генсек НАТО Єнс Столтенберг, який на цій посаді з 1 жовтня 2014 року, мав скласти повноваження ще у минулому році. Але у зв’язку з нападом Росії на Україну термін його повноважень продовжили до 30 вересня 2023 року.
Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що не братиме участі в липневому саміті НАТО, якщо там не буде гарантій безпеки або сигналів щодо членства в Альянсі.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Alphabet створила земного конкурента Starlink – компанію Taara, яка покриває інтернетом важкодоступні місця 17 марта 2025
Alphabet створила земного конкурента Starlink – компанію Taara, яка покриває інтернетом важкодоступні місця
Андрій Макаревич зізнався, що донатив українцям: раніше він відмовлявся допомагати ЗСУ 17 марта 2025
Андрій Макаревич зізнався, що донатив українцям: раніше він відмовлявся допомагати ЗСУ Його кошти були спрямовані на відновлення цивільної інфраструктури
Где заказать технико-экономическое обоснование бизнес проекта? 17 марта 2025
Технико-экономическое обоснование (ТЕО) дает представление о целесообразности бизнес проекта, как с экономической, так и с технической точки зрения