Байден підписав закон про допомогу Україні

2 октября 2022

Президент США Джо Байден підписав закон про продовження фінансування американського уряду, що включає 12,4 млрд. доларів додаткової допомоги Україні. Про це у п'ятницю, 30 вересня, йдеться на сайті Білого дому.
 
У повідомленні зазначено, що закон "передбачає асигнування федеральним відомствам на 2023 фінансовий рік (починається 1 жовтня) до 16 грудня 2022 для продовження проектів і діяльності федерального уряду, а також включає додаткові асигнування для реагування на ситуацію в Україні".

Відомо, що закон передбачає виділення 12,3 мільярда доларів допомоги Україні.
 
Раніше палата представників США схвалила законопроект про тимчасове державне фінансування, в якому передбачено надання Україні фінансової допомоги у розмірі 12,3 мільярда доларів. 

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

На Місяці вперше знайшли іржу 15 ноября 2025

Згідно з усталеними уявленнями, на безповітряних планетах, зокрема на Місяці, не можуть виникати окислювальні реакції. Таким чином, на Місяці, наприклад, не може бути оксидів заліза, знайомих нам за банальною іржею. І це визначає геологічну еволюцію супутника чи інших планет. Але виявилося, що це не так, і навіть за відсутності вільного кисню окислення металів відбувається навіть на Місяці.

Європол затримав у Греції підозрюваного в створенні шкідливого ПЗ 15 ноября 2025

Затриманий в Афінах чоловік є творцем та продавцем VenomRAT із 2020 року, стверджують правоохоронці.

Росія і Китай активізують шпигунську діяльність в Арктиці - розвідка Канади 15 ноября 2025

Канада спостерігає спроби збору розвідданих, спрямовані як проти урядів, так і проти приватного сектору в регіоні.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ВІДІ 5.0
ВІДІ

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше