19 мая 2025
Експрезидент США Джо Байден, у якого діагностували агресивну форму раку, вперше прокоментував хворобу.
"Рак торкається кожного з нас. Як і багато хто з вас, ми з Джилл (Джилл Байден, дружина колишнього президента США, - ред.) зрозуміли, що найсильнішими ми стаємо там, де ми зламані. Дякуємо вам за те, що піднімаєте нас з любов’ю та підтримкою", - зазначив він.
Нагадаємо, 18 травня стало відомо, що в колишнього президента США виявили агресивну форму раку передміхурової залози, який уже встиг поширитися на кістки.
Американський президент США Дональд Трамп заявив, що засмучений новинами про виявлений у колишнього глави держави Джо Байдена рак простати.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ЄС має розбіжності через нафтопровід "Дружба" - ЗМІ 1 апреля 2026
Частина дипломатів наголосила, що "це абсурдна ситуація", а також, що Україна "перебуває у стані війни".
Експерти назвали найкращі бюджетні ноутбуки: потужні, універсальні та доступні рішення 1 апреля 2026
Експерти назвали найкращі бюджетні ноутбуки: потужні, універсальні та доступні рішення
Instagram може стати частково платним: що дасть підписка Plus 31 марта 2026
Instagram може стати частково платним: що дасть підписка Plus