1 июня 2025
Колишній президент США Джо Байден оптимістично оцінив шанс на лікування від агресивної форми раку, яку в нього виявили раніше. Про це у п'ятницю, 30 травня, він сказав журналістам у місті Нью-Касл штату Делавер, повідомляє NBC News.
Байден у Нью-Каслі виступив з промовою на щорічній церемонії вшанування пам'яті загиблих у війнах у Меморіальному парку ветеранів. Це стало його першою публічною появою після оголошення про рак.
Журналістам він сказав, що "почувається добре", а в його оточенні "всі дуже оптимістично налаштовані" щодо діагнозу.
"Ми сподіваємося, що зможемо перемогти цю хворобу", - додав Байден.
Він також повідомив, що вже розпочав лікування, яке "зводиться до прийому таблеток".
Нагадаємо, 18 травня стало відомо, що в колишнього президента США виявили агресивну форму раку передміхурової залози, який уже встиг поширитися на кістки.
Американський президент США Дональд Трамп заявив, що засмучений новинами про виявлений у колишнього глави держави Джо Байдена рак простати. Віт також натякнув, що Байден приховував свою хворобу.
Байден прокоментував новину про діагностований у нього рак
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Іванна Онуфрійчук зліпила першого сніговика разом із 1,5-річним сином 14 января 2026
Телеведуча Іванна Онуфрійчук, яка з сім'єю мешкає у Лозанні, де сніг - велика рідкість, скористалася нагодою, що він вряди-годи випав. Вона зліпила сніговичка разом із сином, 1,5-річним Адамом.
Google тепер не тільки випускатиме, але й розроблятиме смартфони Pixel у В'єтнамі 14 января 2026
В кінці цього року Google почне розробляти флагманські смартфони Pixel у В'єтнамі, повідомив ресурс Nikkei Asia, посилаючись на власні джерела. Партнери компанії вже здійснюють збірку смартфонів Pixel у цій країні, а також виконують деякі види тестування, але тепер йдеться не лише про виробництво, а й про розробку моделей смартфонів Pixel «з нуля».
Що варто знати про десятого фіналіста Нацвідбору KHAYAT та як Тіна Кароль "нашкодила" йому 14 января 2026
Від успіху на "Голосі" до закидів про лицемірство: що варто знати про десятого фіналіста Нацвідбору KHAYAT та як Тіна Кароль "нашкодила" йому Участь KHAYAT у Нацвідборі неодноразово супроводжувалася публічною критикою