Байден запевнив у подальшій підтримці України, незважаючи на шантаж РФ

20 сентября 2022

Президент США Джо Байден заявив, що Росія не зможе змінити політику США щодо підтримки України ні за допомогою енергоносіїв, ні через шантаж. Про це сказав в інтерв'ю CBS.
 
За словами Байдена, підтримка України з боку США продовжуватиметься, допоки буде така потреба.
 
"Ми тут, у США, набагато краще почуваємося, ніж будь-де хтось ще, надто Росія, хай навіть за деякий час він (президент РФ Володимир Путін. – Ред.) спробує цього домогтися. Це у нього не вийде", – сказав президент.
 

Байден також зазначив, що розвиток ситуації в Україні показав, що "Росія не має ні таких компетенцій, ні такої можливості, як про це багато хто думає", і хоча Україна зараз перемагає, збитки, яких війна завдає Україні, "навряд чи можна вважати перемогою" Києва.
 
Застосування РФ ядерної зброї матиме наслідки – Байден
 
Нагадаємо, президент США вважає, що ще рано заявляти про переломний момент в Україні, але контрнаступ ЗСУ він однозначно вважає прогресом.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Киргизстані з російського Су-25 під час польоту випали боєприпаси 3 апреля 2026

Міноборони Киргизстану підтвердило факт такого інциденту; внаслідок нього ніхто не постраждав.

Стало відомо, якими бувають порушення слуху 3 апреля 2026

Вухо - це складна система, де багато що може зламатися.

У Києві помітили плаваючий будинок 3 апреля 2026

У Києві помітили плаваючий будинок

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Окко 0.4
Окко

Отзывов: 1

KROKK 5.0
KROKK

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше