Байдену раптово призначили операцію

13 июня 2023

Президенту США Джо Байдену проведуть стоматологічну операцію. Про це повідомила пресслужба Білого дому 12 червня.
 
"Сьогодні вранці у Білому домі президенту проведуть операцію з видалення пульпи (нерва - ред.) зуба", - йдеться у повідомленні.
 
Лікар американського президента Кевін О'Коннор розповів, що напередодні Байден поскаржився на зубний біль.

Фахівці провели огляд та дійшли висновку про необхідність проведення депульпування. Того ж дня було проведено підготовку до операції. Байден добре переніс процедуру, жодних ускладнень не виникло.
 

О’Коннор додав, що сьогодні президент США зазнає невеликого дискомфорту, що було очікувано.

Нагадаємо, у лютому Байдену видалили ракову пухлину шкіри на грудях.

1 червня Байден впав на сцені під час церемонії вручення дипломів на в академії Військово-повітряних сил у штаті Колорадо.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Макрон відреагував на рішення Трампа щодо 30% мита для ЄС 14 июля 2025

Французький лідер нагадав, що заяві про запровадження мит з боку США передували тижні інтенсивних переговорів між Вашингтоном та Єврокомісією.

Науковці пояснили, що таке глікозильований гемоглобин 14 июля 2025

Науковці пояснили, що таке глікозильований гемоглобин

Безос після одруження з Санчес здивував метаморфозою зачіски 13 июля 2025

Здається, 61-річний американський мільярдер Джефф Безос старається бути для своєї новоспеченої дружини, 55-річної колишньої журналістки Лорен Санчес найкращим чоловіком. Зокрема й вдосконалитися ззовні. 

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Тімчинко ітерія  
Тімчинко ітерія

Отзывов: 1

al wisam  
al wisam

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше