9 апреля 2016
Днем папарацци ждала удача на улицах Нью-Йорка, ведь на прогулку с маленьким сыном Кристофером Карлтоном вышли Бенедикт Камбербэтч и Софи Хантер. Малыш ехал на руках у звездного папы, а Софи толкала перед собой пустую коляску.
Бенедикт и Софи не очень-то любят появляться перед камерами, тем более с ребенком, так что полученные фотоснимки можно считать настоящей удачей. Поклонники отметили, что маленький Кристофер необычайно сильно похож на звездного родителя.

Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
США досягли прогресу в переговорах з Іраном - Венс 14 мая 2026
Водночас представник адміністрації США підкреслив, що наразі рано говорити про остаточний успіх переговорів.
Зірки Євробачення зійшлися: Руслана з Данилком і мамою Сердючки зазнімкувалися у Відні. Фото 14 мая 2026
Зірки Євробачення Руслана, Вєрка Сердючка і мама Сердючки зазнімкувалися разом у Відні.
Китай запустив на орбітальній станції експеримент з штучними ембріонами людини 14 мая 2026
Китай першим у світі розпочав проведення на орбіті експерименту з вивчення розвитку позаземного тяжіння штучного ембріона людини, створеного з стовбурових людських клітин. Хоча це не справжні людські ембріони, здатні розвинутися в повноцінну особистість, за словами вчених, їх можна використовувати як моделі для вивчення раннього розвитку людини.