Безос у блискучому костюмі із дружиною у білизняному міні засвітився на вечірці у Нью-Йорку

15 сентября 2025

61-річний засновник Amazon та мільярдер Джефф Безос разом зі своєю дружиною, 55-річною колишньою журналісткою Лорен Санчес сходили на вечірку у Нью-Йорку з нагоди запуску журналу EE72. 

На івент Санчес одягнула атласну мінісукню-комбінацію біло-сірого кольору та коричневу шкіряну куртку. Свій образ вона доповнила босоніжками на підборах з прозорими вставками та прикрасами. 

Джефф з'явився на публіці в блискучому темно-синьому костюмі та сорочці в тон. 

Джефф та Лорен з'явилися на івенті у блискучих аутфітах

Фото Getty Images

 

Нагадаємо, нещодавно Лорен Санчес з екстремальним декольте відвідала благодійний вечір на підтримку жертв гендерного насилля. 

До речі, на початку серпня цього року Санчес та Безос насмішили мережу незграбними танцями на Ібіці. 

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Ірані стратили екс-працівника атомної галузі "за шпигунство" 23 апреля 2026

Обвинуваченого у співпраці з Ізраїлем Мехді Фаріда затримали і доставили до в’язниці Евін взимку 2022 року.

Яблучний оцет успішно бореться з ГРВІ та бактеріями у шлунку 23 апреля 2026

Але він має бути натуральним.

Познайомився в соцмережах та представлявся підлітком: у Києві судитимуть чоловіка, який зґвалтував 11-річну дівчинку 23 апреля 2026

Познайомився в соцмережах та представлявся підлітком: у Києві судитимуть чоловіка, який зґвалтував 11-річну дівчинку Обвинувачуваному загрожує до 15 років позбавлення волі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше