3 декабря 2025

У Броварському районі Київської області правоохоронці затримали чоловіка, який, за інформацією слідства, ледь не вбив товариша. Зловмисник прикладом рушниці завдав тяжкі травми потерпілому.
Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі.
За словами правоохоронців, у приватному будинку в селі Соболівка, під час спільного розпиття алкогольних напоїв, між двома чоловіками виник конфлікт.
"У ході суперечки 39-річний зловмисник взяв до рук рушницю та тримаючи за ствол, наніс 49-річному опоненту прикладом не менше двох ударів в область голови та тулубу. Внаслідок події, постраждалого з численними травмами було госпіталізовано, де йому була надана медична допомога", – уточнили в пресслужбі.

Зловмисника затримали – за фактом нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України) розпочато досудове розслідування, а нападнику повідомили про підозру у скоєнні злочину.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Бориспільському районі Київської області правоохоронці затримали чоловіка, який, за інформацією слідства, ледь не вбив співмешканку. Під час конфлікту зловмисник напав на жінку з молотком та завдав їй численних травм.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
В Естонії анонсували візит Зеленського 9 июня 2026
Підтримка України є одним із головних пріоритетів естонського головування в Нордично-Балтійський вісімці, зазначили в Таллінні.
Напій айран: корисний чи не дуже? 9 июня 2026
Влітку особливо хочеться випити чогось прохолодного. На допомогу приходить айран, але чи корисний він для організму?
Дорогу до резиденції Путіна накрили антидроновими сітками 9 июня 2026
Над майданчиками для зупинки вантажного транспорту зафіксовано появу спеціальних антидронових сіток.