30 декабря 2025
Частка невдалих спроб підключення до серверів WhatsApp з Росії перевищила 90%. Про це свідчать дані проекту OONI MAT.
Згідно з оцінйокою, месенджер до кінця грудня став "фактично недоступним" у РФ без використання VPN.
Початок обмежень можна віднести до 29 листопада, після чого інтенсивність блокування поступово наростала. Переломним моментом стало 21 грудня, коли частка невдалих підключень перевищила 50%. Упродовж кількох днів недоступність WhatsApp трималася на рівні близько 70%, а з 26 грудня показник перевищив 90%.
Більшість користувачів з Росії вже не мають доступу до дзвінків, деякі також скаржаться на проблеми з надсиланням текстових повідомлень.
Раніше представники WhatsApp пообіцяли зробити все можливе, щоб у громадян РФ залишився доступ до дзвінків у месенджері після початку блокувань з боку російської влади.
Нагадаємо, 13 серпня в Росії обмежили дзвінки у месенджерах Telegram та WhatsApp нібито для протидії злочинцям.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
У Кремлі зробили заяву щодо розмови Зеленського і Путіна 30 декабря 2025
Пєсков прокоментував публікації західних ЗМІ про те, що переговори з головою Білого дому Дональдом Трампом відкрили шанс для телефонної розмови Путіна та Зеленського.
Ілона Гвоздьова з 5-річним сином драйвово потанцювали вдома. Відео 30 декабря 2025
37-річна хореографка Ілона Гвоздьова замилувала позитивним роликом зі своїм синочком, 5-річним Домініком.
Жодного желатину: Кацурін показав, як приготувати "топовий" холодець 30 декабря 2025
Ресторатор Міша Кацурін, схоже, допоміг визначитися тим, хто за декілька днів до Нового року ще вагався: варити чи не варити холодець.