Болгарія просить ЄС "захистити" її від імпорту яєць з України

22 августа 2024

Болгарія звернулася до Єврокомісії з проханням захистити своїх виробників від "надмірного імпорту" яєць з України. Про це на зустрічі з представниками Асоціації промислового птахівництва заявив міністр сільського господарства та продовольства Георгі Тахов, повідомляє болгарське інформагентство BNR.

"Болгарія вимагає від Єврокомісії задіяти захисний механізм щодо болгарських виробників яєць у зв'язку з надмірним імпортом з України", - заявив чиновник.

За його словами, він вже зробив перший крок, розповівши про ситуацію, що склалася в секторі, на засіданні Ради міністрів у Брюсселі.

Спільними зусиллями кількох держав-членів було запроваджено механізм, що активує тарифну квоту. В разі перевищення цієї квоти на імпорт українських яєць застосовуватиметься мито.

Для запровадження захисних заходів Брюссель має протягом чотирьох місяців провести оцінку стану ринку ЄС або окремих країн-членів щодо відповідних продуктів.

Болгарія розраховує, що ЄС вживе заходів для захисту місцевих виробників від неспрятливих наслідків надлишкового імпорту.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Серед жертв – троє дітей: у Києві завершили пошуково-рятувальну операцію на місці російського удару 15 мая 2026

Серед жертв – троє дітей: у Києві завершили пошуково-рятувальну операцію на місці російського удару. Подробиці, фото та відео Підрозділи ДСНС перейшли до аварійно-відновлювальних робіт

Дрони атакували військовий аеродром в РФ - OSINT 15 мая 2026

На аеродромі у Єйську дислокується 859-й Центр бойового застосування та переучування льотного складу морської авіації ВМФ РФ.

У Києві ракета зруйнувала будинок, де раніше мешкав загиблий український військовий: загинула його донька 15 мая 2026

У Києві ракета зруйнувала будинок, де раніше мешкав загиблий український військовий: загинула його донька. Фото Ще одна дитина загиблого героя залишається під завалами

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ІПАГ НАМН України 5.0
ІПАГ НАМН України

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше