19 мая 2025
На Каннському кінофестивалі фронтмен гурту U2 Боно вийшов на червону доріжку разом з українськими воїнами. Компанію Боно склав і голлівудський актор Шонн Пенн, який активно підтримує Україну. Відповідні кадри у суботу, 17 травня, опублікували Культурні сили України в Інстаграм.
Зазначається, що на фестивалі Боно представив свій біографічний фільм "Історії капітуляції". Стрічка зірвала семихвилинні овації після премʼєри.
Сам Боно звернувся до глядачів, згадавши про боротьбу українських воїнів.
"Ви захищаєте нашу свободу. Дякую вам. Слава Україні", - сказав співак.
До складу української делегації увійшли учасники бойових дій. На червоній доріжці з Боно та Шоном Пенном були:
"Жест Боно був більш ніж символічним. Стоячи разом з українськими солдатами на одній з найпомітніших культурних сцен світу, він підтримав основоположний дух Канн – опір тиранії та солідарність з тими, хто обирає свободу", – зазначили в Культурних силах.
Нагадаємо, Боно із початку повномасштабного російського вторгнення активно підтримує Україну. У 2023 році він випустив лімітований мерч на підтримку України. А у травні 2022 року він відвідав місто Буча у Київській області.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Весілля у боулінгу, третя зайва та криза через алкоголь: історія кохання Юрія Ткача та його дружини Вікторії 25 мая 2026
ТаблоID розповів романтичну історію кохання коміка Юрія Ткача та його дружини Вікторії. Читайте про їхнє знайомство в юності, весілля у боулінгу, кризи у шлюбі та дочку-бізнесвумен
Макрон зателефонував Лукашенку вперше з 2022 року 25 мая 2026
Макрон наголосив "на ризиках для Білорусі, якщо вона дозволить втягнути себе в агресивну війну Росії проти України".
Трамп прокоментував стрілянину біля Білого дому 25 мая 2026
Озброєний чоловік мав "насильницьке минуле та, можливо, одержимість найціннішою спорудою країни", відзначив американський президент.