Боррель: Міністри ЄС узгодять відповідь на позицію Угорщини

22 июля 2024

Міністри закордонних справ Європейського Союзу оцінять, як реагувати на поїздки прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана до Росії та Китаю та позицію його країни щодо ролі ЄС в Україні, заявив голова зовнішньополітичної служби Євросоюзу Жозеп Боррель. Про це пише Reutersу понеділок, 22 липня.

Угорщина прийняла шестимісячне головування у блоці в липні. Майже відразу Орбан відправився до Москви та Пекіна у межах "мирної місії", попри те, що ніхто з партнерів по ЄС не знав про це або не надав йому на це повноважень.

"Ми обговоримо подію і позиції, зайняті угорським урядом", - заявив Боррель, назвавши їх "неприйнятними".

Після переговорів лідери ухвалять рішення про те, як вчинити із запланованою на кінець серпня зустріччю міністрів закордонних справ ЄС в Угорщині.

Деякі країни-члени хочуть, щоб блок зайняв жорсткішу позицію стосовно Будапешта. Серед пропозицій - бойкот або зниження рівня участі міністрів зокрема у неформальній зустрічі в Будапешті.

Нагадаємо, Орбан відвідав Київ, Москву і Пекін, де нібито обговорював "мирні ініціативи" щодо завершення війни в Україні. Після своїх візитів політик ознайомив лідерів ЄС з результатами своєї "миротворчої місії" та "мирними" пропозиціями Угорщини.

В Єврораді відповіли на лист Орбана щодо України.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ольга Сумська приголомшила мережу відвертим фото в корсеті 7 июля 2025

"Українська Катрін Деньов". Ольга Сумська приголомшила мережу відвертим фото в корсеті Акторка "дістала" фото зі свого архіву

Цікаві факти про бетон 7 июля 2025

На сьогоднішній день жодне будівництво не може обійтися без застосування бетону, який є незамінним матеріалом завдяки міцності, витривалості та великому терміну експлуатації

Олена Мандзюк повідомила про погрози вбивством і розповіла, за що переживає найбільше 7 июля 2025

"Прихильники московитого світу": Олена Мандзюк повідомила про погрози вбивством і розповіла, за що переживає найбільше На тлі численних погроз Мандзюк отримує і хвилю підтримки

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

70 школа 1.0
70 школа

Отзывов: 1

3 род.дом, Киев 2.1
3 род.дом, Киев

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше