27 ноября 2023
Європейському Союзу буде складніше домагатися підтримки рішень стосовно України в Організації Об'єднаних Націй через ситуацію на Близькому Сході. Про це заявив високий представник Євросоюзу із зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель в інтерв’ю виданню La Vanguardia.
"Подивіться на реакцію Латинської Америки… Деякі країни викликали наших послів, щоб повідомити їм, що вони вважають наше ставлення до Гази несумісним із тим, що ми відстоюємо в Україні", - пояснив він.
За його словами, такі країни, як, наприклад, Чилі, які дуже допомогли із засудженням Росії, заявили, що не розуміють позиції ЄС стосовно Гази.
"Вони не думають, що ми послідовні. Це різні конфлікти, але світова громадська думка порівнює нашу позицію з обома", - зазначив європейський чиновник.
Позиція ЄС була ослаблена ставленням до ситуації в Газі, додав Боррель
"Глава однієї з арабських країн сказав це дуже різко: мовляв, здається, ми не однаково цінуємо життя одних і інших", - розповів високий представник ЄС.
Як ми вже писали, Боррель повідомив, що Європейський Союз не відмовився від мети поставити Україні до березня 2024 року 1 млн боєприпасів для артилерії.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Провів на безлюдному острові 32 роки: неймовірна історія італійського Робінзона Крузо і чому його примусили повернутися до цивілізації 16 января 2025
Провів на безлюдному острові 32 роки: неймовірна історія італійського Робінзона Крузо і чому його примусили повернутися до цивілізації Він був зачарований красою незаселеної території
Дім Меган Маркл і принца Гаррі в небезпеці через "вітер диявола" 16 января 2025
Дім Меган Маркл і принца Гаррі в небезпеці через "вітер диявола": що відомо про сімейне гніздечко Сассексів за 29 млн доларів Населення вже проінформували про можливу евакуацію
ЗМІ дізналися про можливі вимоги Путіна на переговорах з Трампом 16 января 2025
Російські умови передбачають збереження принаймні фактичного контролю над майже 20% володінь РФ в Україні, включаючи Кримський півострів.