8 августа 2024
Віталій Кличко передав від столичної громади бійцям 112-ї окремої бригади тероборони Києва чергову партію допомоги. Захисники України отримали 1200 БпЛА різних типів та 60 автомобільних систем РЕБ.
Про це Київський міський голова повідомив у своєму Telegram-каналі. Столиця продовжує підтримувати ЗСУ.
"Іще 1200 БпЛА різних типів та 60 автомобільних систем РЕБ, частина з яких вже поїхали на фронт, передали від громади столиці бійцям 112-ї окремої бригади тероборони Києва", – розповів Кличко.
Мер нагадав, що наприкінці травня, в день 6-ї річниці заснування 112-ї бригади, бійці отримали від столиці понад 800 дронів різних типів. Загалом від початку цього року столиця України виділила з бюджету на оснащення бригади 400 млн грн.
"Від перших днів повномасштабного вторгнення військові 112-ї бригади боронили Київ на Броварському і Гостомельському напрямках. Потім билися з ворогом у Бахмуті. Сьогодні воюють на Донбасі, на Харківському та Херсонському напрямках. Місто й надалі допомагатиме нашим військовим наближати Перемогу! Слава Україні та її Героям!" – додав Кличко.
Як повідомляв OBOZ.UA, Віталій Кличко відвідав чотири бригади українських військових на фронті – на Харківському напрямку та на Донбасі. Мер Києва передав бійцям загалом майже пів тисячі БПЛА типу Mavic і fpv-10, а також системи РЕБ.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В Аргентині викрили групу шпигунів РФ, організовану ще Пригожиним 20 июня 2025
Група російських шпигунів створювала місцеву мережу впливу для сприяння інтересам Москви.
Олег Скрипка шокував сумою, яку платить за комунальні послуги 20 июня 2025
"Я офігів": Олег Скрипка шокував сумою, яку платить за комунальні послуги Іноді рахунки доходять до астрономічних сум
З початку року українці імпортували понад 181 тис. авто: що купували найчастіше 20 июня 2025
З початку року українці імпортували понад 181 тис. авто: що купували найчастіше