БпЛА уразили підстанцію в Ульяновській області РФ

19 октября 2025

Дрони атакували Ульяновську область РФ сьогодні вночі, 18 жовтня. Під ударом була підстанція Вешкайма. Про це повідомив керівник Центрі протидії дезінформації (ЦПД) РНБО Андрій Коваленко в Telegram. 

"Росія втратила підстанцію Вешкайма (500 кВ) в Ульяновській області – один з ключових елементів своєї енергосистеми", - йдеться в повідомленні глави ЦПД.

Об’єкт забезпечував з’єднання між кількома областями, й виконував функцію транзитного вузла для постачання електроенергії від Сизранської та Жигулівської ГЕС до центральних регіонів Росії.

Підстанцію атакували чотири ударних безпілотники заявила місцева влада. В результаті атаки сталося два вибухи та пожежа.

Населений пункт, як писали місцеві пабліки, був без світла. Згодом в соцмережах заявили, що подачу електроенергії нібито відновили.

Як ми вже писали, сирени повітряної тривоги гули протягом ночі, 16 жовтня, в російському Саратові, працювало ППО, в Волгоградській області РФ горіла підстанція. 

Росіяни збили власний літак над Кримом - ВМС

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Макрон назвав умову розгортання сил підтримки в Україні 25 ноября 2025

Підписання мирної угоди зробить можливим розгортання сил підтримки подалі від лінії фронту, пояснив президент Франції.

Складному iPhone пророкують цінник під 100 тисяч гривень: що саме робить його таким дорогим 25 ноября 2025

Складному iPhone пророкують цінник під 100 тисяч гривень: що саме робить його таким дорогим

Під час атаки на Київ жінку з дитиною не пустили до укриття 25 ноября 2025

Під час атаки на Київ жінку з дитиною не пустили до укриття.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Стоматологія ШАРК 4.6
Стоматологія ШАРК

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше