29 августа 2023
29 серпня у День пам'яті захисників та захисниць України відома українська співачка Джамала згадала свого близького друга із Криму Сейрана Кадирова, який загинув у бою з окупантами. Чоловік воював під Бахмутом, який вважається однією з найгарячіших точок фронту.
Воїна не стало у січні цього року. Без батька залишилися троє дівчат, молодшій з яких було лише два роки. Джамала дружила із земляком із самого дитинства, а тому дуже болісно сприйняла новину про його смерть.
"Я вже розповідала вам про мого близького друга з рідного селища Кучук-Узень у Криму. Він загинув у січні цього року під Бахмутом. Друг дитинства, друг нашої родини. Сейран Кадиров. Спецпідрозділ "Крим" ГУР МО. Брата в мене не було, але був Сейран. Сейран виховував трьох доньок. Найменшій два роки. Він був і залишається для мене неймовірною людиною", – написала виконавиця, показавши знімок із доньками та дружиною загиблого героя.
Зірка також закликала українців не забувати допомагати воїнам для того, щоб зберегти їхні життя, а також наблизити перемогу України у війні.
"Найбільше зараз хочеться зробити максимум для того, щоб зберегти життя інших Героїв, які продовжують захищати нас на передовій. Нам здається, що ми зробили все можливе і не можемо ні на що впливати. Це найбільша пастка у боротьбі. Чим більше відчуття безпорадності, знайте, тим більше точно ви можете зробити все можливе і неможливе. Раніше квадроцикли були для розваг, а вже сьогодні це дуже важливий інструмент, щоб пройти ті шляхи бою, де не пройде ні танк, ні БТР. Давайте разом зробимо все можливе, щоб наблизити нашу перемогу", – прокоментувала Джамала.
Шанувальники співачки залишали під публікацією емоційні коментарі, в яких висловлювали співчуття сім'ї загиблого бійця, а також дякували всім захисникам і захисницям, які віддали свої життя в бою з російськими загарбниками.
"Світла пам'ять Герою", "Нехай його душа спочиває з миром", "Вічна подяка за найцінніше – життя, яке віддали наші брати і сестри заради нас, наших дітей", – залишають коментатори.
Як писалося, раніше Джамала, яка відпочивала на острові Сицилія, Італія, змушена була екстрено евакуюватися через лісові пожежі, викликані аномальною спекою. Зірка довго не могла вилетіти з охопленого вогнем курорту, адже рейси скасували.
← Вернуться на предыдущую страницу
Поранених росіян лікуватимуть у КНДР 11 февраля 2025
У Росії назвали прикладом "братського ставлення" реабілітацію сотень поранених солдатів у корейських санаторіях та лікарнях.
У Києві легковик з’їхав з дороги та перекинувся: з понівеченого авто постраждалих деблокували рятувальники 11 февраля 2025
У Києві легковик з’їхав з дороги та перекинувся: з понівеченого авто постраждалих деблокували рятувальники. Фото Обставини та причини автопригоди встановлять правоохоронці
Джессіка Альба після оголошення про розлучення показалася з обома дочками на Super Bowl 11 февраля 2025
Голлівудська акторка Джессіка Альба разом зі своїми доньками відвідала головну спортивну подію США - Super Bowl LIX у Новому Орлеані.