8 августа 2015
Братья Коэн (Большой Лебовски, Старикам тут не место, Внутри Льюиса Дэвина) скоро порадуют нас целыми двумя новыми фильмами. Итан и Джоэл после Аве, Цезарь возьмутся за экранизацию известного романа Росса Макдональда о детективе Лью Арчере.
Сюжет повествует о детективе, который занялся выводом на чистую воду более удачливого любовника, чем его клиент. Конечно же, раскроются большие секреты, связанные с трагическими событиями семилетней давности. Братья Коэн напишут сценарий, и вероятно, займутся режиссурой.
В драму Аве, Цезарь Братья Коэн уже завлекли таких звезд, как Скарлетт Йоханссон (Еще одна из рода Болейн), Джордж Клуни (Одиннадцать друзей Оушена), Ченнинг Татум (Дорогой Джон) и Тильду Суинтон (Выживут только любовники). И это еще не конец звездного списка.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
kinoafisha.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Samsung готує справжню лавину новинок 28 июля 2026
Samsung готує справжню лавину новинок
На оголошення про продаж украдених даних тепер припадає майже половина пропозицій у даркнеті 28 июля 2026
Фахівці центру моніторингу та реагування на кібератаки RED Security SOC (входить до МТС) вивчили близько 80 тисяч оголошень на тіньових ресурсах з метою дослідження структури та динаміки нелегального ринку кіберпослуг. В результаті було встановлено, що близько половини від загальної кількості оновлень пов'язані з продажем витоків баз даних. До трійки лідерів увійшли оголошення про продаж зламаних акаунтів для різних платформ та шкідливого програмного забезпечення.
Українського "генія саксофона" та військового звинуватили в домаганнях: його пообіцяли покарати 28 июля 2026
Схопив за геніталії та пропонував "музичне вибачення". Українського "генія саксофона" та військового звинуватили в домаганнях: його пообіцяли покарати На інцидент відреагували у "Культурних силах", де він проходить службу