Британія та Франція очолять Коаліцію Волі на підтримку України

3 марта 2025

Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер заявив про необхідність створення "коаліції Волі" для надання Україні гарантій безпеки у разі можливого припинення вогню, укладеного за посередництва США. Про це він повідомив напередодні саміту європейських лідерів у Лондоні, де обговорюватимуть посилення оборонної підтримки Києва, повідомляє Bloomberg у неділю, 2 березня.

За словами Стармера, до такої коаліції можуть увійти Велика Британія, Франція та "ще одна-дві країни", які працюватимуть з Україною над планом припинення бойових дій. Він наголосив, що деякі європейські країни мають діяти швидше, ніж загальний темп ЄС, щоб уникнути зволікання.

Саміт у Лондоні відбувається на тлі загострення дипломатичної напруги після зустрічі президента США Дональда Трампа з Володимиром Зеленським, яка не дала чітких гарантій американської підтримки. Водночас Трамп, за даними європейських дипломатів, очікує публічного вибачення Зеленського, що може ускладнити переговори.

Італійська прем'єрка Джорджія Мелоні перед початком саміту акцентувала, що Захід не повинен допустити розколу в питанні підтримки України.

На зустрічі у Ланкастер-хаусі очікуються лідери Франції, Італії, Німеччини, Канади, Норвегії та Туреччини. Стармер закликатиме їх збільшити витрати на оборону та діяти швидше, щоб забезпечити безпеку України незалежно від подальшої позиції США.

Нагадаємо, 1 березня Стармер зустрівся з Зеленським та підтвердив, що Україна має повну підтримку у Великій Британії. За його словами, у партнерів України є можливість об'єднатися для забезпечення справедливого і тривалого миру.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Олексій Гончаренко висловився про безпринципну Таїсію Повалій, мовчуна Костянтина Меладзе і "радянську людину" Софію Ротару 3 марта 2025

"Їх просто купили". Олексій Гончаренко – про безпринципну Таїсію Повалій, мовчуна Костянтина Меладзе і "радянську людину" Софію Ротару Популярний телепродюсер дав інтерв’ю OBOZ.UA

Британія та Франція очолять Коаліцію Волі на підтримку України 3 марта 2025

До такої коаліції можуть увійти Велика Британія, Франція та "ще одна-дві країни", які працюватимуть з Україною над планом припинення бойових дій.

У США працюють над перезапуском Nord Stream-2- ЗМІ 3 марта 2025

Ідея угоди належить колишньому керівнику компанії Nord Stream AG, який близький до Путіна.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Пологовий 2  
Пологовий 2

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше