28 декабря 2013
Бритни Спирс новогодние праздники проведет со своим бойфрендом Дэвидом Лукадо и сыновьями - 8-летним Шоном и 7-летним Джейденом.
По словам певицы, у них будет большой семейный рождественский ужин, а на Новый год они, вероятно, пойдут на вечеринку в ресторан Koi в Лас-Вегасе. Напомним, именно в Вегасе пройдет серия концертов 32-летней поп-принцессы.
Также Бритни рассказала о подарках для своих деток: "Они хотят разные вещи: iPad mini, новые телефоны. Кажется, как будто им уже по 27 лет, а не семь и восемь: они так увлечены гаджетами - компьютерами, играми, всякими электронными штуками".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
kinoafisha.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Названо напій, який знижує тиск і підвищує настрій 15 ноября 2025
Коли здоров'я опиняється під тиском — будь то високе навантаження, тривога, нестабільний режим сну чи зовнішній стрес (наприклад, в нашій країні з перебоями в електропостачанні, повітряними тривогами та невизначеністю) — особливо важливо зміцнювати систему внутрішніх органів.
Blue Origin запустила до Марсу зонди та посадила першу ступінь ракети New Glenn 14 ноября 2025
Історія космонавтики поповнилася новою главою: компанія Blue Origin вперше успішно запустила в космос корисний вантаж і посадила на баржу в океані першу ступінь нової ракети-носія New Glenn. Це було зроблено з другої спроби, що виглядає фантастично круто на фоні сотень вибухів прототипів SpaceX Falcon 9. У США та NASA з'явилася друга частково багаторазова важка ракета, що зробить запуски в космос доступнішими.
Сини Джамали і Монатіків вбралися в форму збірної України з футболу 14 ноября 2025
Співачка Джамала та мультиартист Monatik, у чиїх сім'ях росте по трійко хлопців, 13-го листопада, в день футбольного матчу збірної України проти Франції мали у своїх хатах високу концентрація фанатського вайбу.