6 сентября 2023
Ексдружина шоумена Володимира Остапчука, нотаріуска та блогерка Христина, яка нині живе на дві країни: Австрію та Україну, розповіла про зміни у побутових питаннях за кордоном.
Христина переїхала в нову квартиру у Відні, однак підписниці помітили, що бойфренд не допомагав їй з переїздом, і запитали, як справи на особистому фронті жінки.
В квартирі, куди переїхала блогерка, вона планує жити сама.
А ще Остапчук зізналася, що стосунки з її коханим "не москалем" у Відні завершилися. Однак блогерка зовсім не засмучується з цього приводу.
"Все було дуже емоційно і заплутано. Але багато було і теплих моментів, дякую йому за це! 8 місяців, як ніяк!
Наразі ми не разом... Не знаю, що чекає завтра, але думаю, що те, що сталось виправити дуже складно", - заінтригувала Христина.
Не оминули і "улюбленої" теми блогерки про розлучення з Володимиром Остапчуком. Підписники вкотре запитали, чи ловила вона на зраді ексчоловіка. Однак сама Христина зазначила, що не хоче копатися в минулому.
Відповіла нотаріуска і на запитання щодо втручання у зовнішність. За словами Христини, вона підколює губи раз на 2,5 роки. А ще блогерка припустила, що пізніше підрізатиме вуздечку.
Нагадаємо, у жовтні минулого року стало відомо, що колишнє подружжя офіційно розлучилося. Причину розриву Христина і Володимир так і не повідомили.
Окрім спільного будинку (який експодружжя досі не може поділити) на рахунку Христини є і коштовні подарунки від Володимира. Раніше вона відповіла, чи повертатиме йому позашляховик, подарований у 2020-ому.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Розкладні кутові дивани: плюси, мінуси та найкращі моделі 10 апреля 2025
Розкладні кутові дивани стали невід’ємною частиною сучасних інтер’єрів, поєднуючи функціональність і стильний дизайн. Їхня популярність зумовлена здатністю ефективно використовувати простір
З антен для "шахедів" майже зникли американські компоненти - ЗМІ 8 апреля 2025
Нові CRP-антени для дрона Гєрань-2 мають тільки два чіпи американського виробництва, зазначають розвідники.
Українським біженцям загрожує втрата правового статусу в ЄС - ЗМІ 8 апреля 2025
Українці, що втекли від війни в країни Євросоюзу, опиняться в патовій ситуації після оголошення перемир'я.