Чехія буде позиватися до Газпрому за зрив поставок газу

25 октября 2022

Чеська енергетична компанія ČEZ вимагатиме компенсацій від російського Газпрому за перебої у постачанні природного газу протягом 2022 року. З цією метою компанія звернулася до міжнародного арбітражу. Про це заявив генеральний директор ČEZ Даніель Бенеш у ефірі ČT, повідомляє чеське видання Denik.cz.

За словами чиновника, наразі неможливо вести переговори з Газпромом щодо постачання на 2023 рік. Він додав, що міжнародний арбітраж у цій ситуації – це єдиний можливий крок.

"У той момент, коли хтось не виконує наявний у вас контракт важко говорити про щось, крім компенсації збитків", - наголосив він.

ČEZ оцінила збитки у розмірі приблизно від кількох сотень мільйонів до мільярда чеських крон.

Як уже повідомлялося, що у Польщі мають намір забрати у Газпрому частку в ділянці газопроводу до Європи.

Зазначимо, що влада Чехії заборонить в'їзд росіянам за туристичними та студентськими візами у відповідь на масштабний ракетний удар по Україні.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Трамп дав дозвіл Путіну на агресію - The Telegraph 6 июля 2025

Відсутність рішучої реакції Вашингтона на нові атаки Росії, а також припинення постачання критичного озброєння, зокрема ракет для систем Patriot, загрожують залишити Київ вразливим до подальших ударів.

Притулок у Нідерландах для українців здорожчає удвічі 6 июля 2025

Цим заходом уряд хоче зменшити нерівність між українськими біженцями та шукачами притулку з інших країн.

Які поєднання ліків та їжі можуть бути небезпечними: що не можна вживати разом 6 июля 2025

Які поєднання ліків та їжі можуть бути небезпечними: що не можна вживати разом

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Відмінна школа 5.0
Відмінна школа

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше