7 сентября 2022
На думку українських освітян, дистанційна освіта протягом останніх кількох років суттєво вплинула на результати школярів. Через онлайн діти гірше засвоюють деякі дисципліни. Про це свідчать результати опитування Державної служби з якості освіти.
Найгірше за дистанційного навчання дітям даються математика, хімія, іноземні мови:
Також, за коментарями освітян, погіршилися показники знань з української мови, фізики та астрономії.
Причинами гіршого навчання, на думку вчителів, стали відсутність живого спілкування та невміння дітей самостійно вчитися. Зі своєю діяльністю вчителі показники не пов'язують.
Самі діти кажуть, що на дистанційці їм не вистачає:
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що 1 вересня, в окупованому Криму школярів агітували вступати до російської армії, що порушує низку норм міжнародного права.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Дрони влучили в завод у РФ, що виробляє деталі для ракет Іскандер - ЦПД 3 июля 2025
Завод Енергія в Єльці, що працює на армію РФ, був вночі атакований ударними безпілотниками.
Хіменес-Браво показав, як приготувати мітболи з овочевим гарніром 3 июля 2025
Зірковий шефкухар Ектор Хіменес-Браво, який любить страви, котрі здатні повертати людей у дитинство, дав рецепт однієї з них. Це м'ясні кульки, мітболи, які його навчила готувати мама.
Керівники великих компаній припинили приховувати, що ШІ загрожує масовими звільненнями 3 июля 2025
Керівники великих компаній припинили приховувати, що ШІ загрожує масовими звільненнями