30 сентября 2016
Від початку 2017 року в Україні розпочнеться пенсійна реформа. Звісно, якщо за неї проголосує парламент. В уряді хочуть, аби через кілька місяців почали впроваджувати накопичувальну систему загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдині принципи нарахування пенсій.
Про це під час панельної дискусії щодо соціальної ситуації в країні заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає УНІАН.
"Ми хочемо, щоб елементи накопичувальної системи стартували на початку 2017 року", - сказав Розенко.
Нагадаємо, відповідний законопроект щодо змін до пенсійного законодавства до Верховної Ради внесли ще на початку травня. Документ, зокрема, передбачає, що з 1 липня 2017 року (нині хочуть змінити на 1 січня) запроваджується сплата страхових внесків на другий (накопичувальний) рівень пенсійної системи застрахованими особами, які до цієї дати не досягли пенсійного віку. Розмір страхового внеску в перший рік становитиме 2% і щорічно буде збільшуватися на один відсоток до досягнення в 2020 році 5%.
Раніше у Мінсоцполітики повідомили, на скільки підвищаться пенсії після "осучаснення".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Ігор Балан розповів, що влаштовувала його колега з "Аква Віти" Ірина Філатова поза камерами 19 сентября 2025
"Як згадаю ті понти..." Ігор Балан розповів, що влаштовувала його колега з "Аква Віти" Ірина Філатова поза камерами Сьогодні між ним та Філатовою немає нічого спільного
У Британії затримали трьох підозрюваних у шпигунстві на користь РФ 19 сентября 2025
Двоє чоловіків і одна жінка були затримані за підозрою у допомозі російській розвідці в Ессексі, в рамках антитерористичного розслідування.
РФ могла відправити КНДР ядерний реактор для підводного човна - ЗМІ 19 сентября 2025
Росія, ймовірно, передала КНДР два-три модулі для атомних підводних човнів у першій половині цього року.