9 июля 2025
Чеська приватна оборонна компанія Excalibur Army (EA) офіційно відкрила своє представництво в Україні для активізації локальної співпраці, оптимізації логістики та запуску спільного виробництва на українській землі. Про це повідомляє промислово-технологічна група Czechoslovak Group.
Завдяки співпраці з компанією Ukrainian Armor, Excalibur Army підготувала проєкт місцевого виробництва боєприпасів великого калібру.
"Excalibur Army поставила Україні понад тисячу наземних систем, включаючи танки, БМП, артилерійські системи та ракетні установки, а також понад два мільйони боєприпасів великого калібру", - сказано в повідомленні.
З новим київським офісом компанія прагне розширити свою присутність та активізувати співпрацю з українськими оборонними та промисловими партнерами.
У Excalibur Army зазначили, що сьогодні не можуть розкривати деталі щодо виробництва, проте "команда тут працюватиме над тим, щоб наші технології та рішення відповідали реальним умовам поля бою".
Наріжним каменем діяльності компанії в Україні буде спільне виробництво артилерійських боєприпасів, включаючи 155-мм снаряди, розпочате у співпраці з українською компанією Ukrainian Armor (ТОВ Українська бронетехніка). Сторони підписали меморандум про співпрацю у 2024 році та планують розпочати виробництво у 2025 році – це вирішальний крок до внутрішнього постачання важливих боєприпасів.
Як ми вже писали, чеська компанія LPP Holding розробила та виробляє дрони, керовані штучним інтелектом, які вже активно використовуються в Україні. Про це на виставці IDET у Брно повідомив співвласник компанії Радім Петраш.
Нагадаємо, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга в п’ятницю, 13 червня, відвідав Чеську Республіку на запрошення свого чеського колеги Яна Ліпавського.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп оприлюднив нові "тарифні листи" до партнерів США 9 июля 2025
Туніс зіткнеться з 25% митом на товари, що імпортуються до США, для Індонезії тарифи складуть 32%, для Бангладешу і Сербії - 35%, Боснії - 30%, для Камбоджі та Таїланду - 36%".
Фахівці радять, як не допустити зневоднення організму влітку 9 июля 2025
Як не допустити зневоднення організму влітку
Європарламент остаточно схвалив нові правила в'їзду в ЄС 9 июля 2025
Система в'їзду-виїзду (EES) незабаром реєструватиме дані, зокрема ім'я, тип проїзного документа, час і місце в'їзду та виїзду.