9 июля 2024
Поліція Норвегії затримала чоловіка, котрий кинув два коктейлі Молотова у будівлю Королівського палацу в Осло. Про це пише NRK у понеділок, 8 липня.
До поліції звернувся випадковий перехожий. Чоловік, якого зараз заарештували, сказав йому, що у нього є бомба. Після цього він кинув дві пляшки із сумішшю у двері палацу.
Правоохоронці швидко прибули на місце події, загасили пожежу та затримали чоловіка.
З'ясувалося, що затриманий є громадянином Білорусі та перебуває у Нідерландах у розшуку.
Наразі встановлюється, як і чому чоловік перебуває в Норвегії
Повідомляється, що під час інциденту у будівлі перебував член королівської сім’ї. Поки що невідомо, хто саме.
Нагадаємо, у російському місті Нижньовартовськ чоловіки закидали "коктейлями Молотова" будівлю військкомату.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Toyota відкликає понад 500 тис. кросоверів через технічні проблеми 14 марта 2026
Toyota відкликає понад 500 тис. кросоверів через технічні проблеми
Новий лідер Ірану у бігах і, ймовірно, спотворений - глава Пентагону 14 марта 2026
Гегсет звернув увагу, що вчорашня заява нового верховного лідера Ірану була письмовою - ні голосу, ні відео.
Трамп анонсував нові удари по Ірану 14 марта 2026
За словами Трампа, Америка знищує "терористичний режим Ірану" у військовому, економічному та інших аспектах.