25 ноября 2024

Столичні правоохоронці затримали чоловіка, який 23 листопада вчинив стрілянину в готелі Sky Loft у Печерському районі Києва. Внаслідок його дій загинув чоловік і ще двоє отримали поранення.
Про викриття зловмисника повідомили в поліції Києва. Там не надали більше інформації, вказавши, що деталі будуть згодом.
Подія трапилася ввечері в суботу в столичному готелі по вул. Еспланадна, 17. Там виник конфлікт між двома відвідувачами, під час якого один із них завдав удару іншому, після чого той взяв зброю та вистрілив, смертельно поранивши опонента.
Зокрема, на місці загинув 27-річний чоловік, а його знайомий та охоронець закладу дістали поранення. Обох потерпілих госпіталізували, їхній стан медики оцінювали як стабільний.
За даними OBOZ.UA, у готелі на Печерську було затримано одного з учасників конфлікту. Це чоловік 1988 року народження, родом зі Львівщини. Стрільця тоді ще шукали.

Кримінальне провадження відкрито за двома статтями Кримінального кодексу: ч. 1 ст. 115 – умисне вбивство, та ч. 2 ст. 296 – хуліганство. Фігуранту загрожує до 15 років позбавлення волі.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Святошинському районі Києва двоє чоловіків влаштували стрілянину заради розваги – вони стріляли в повітря. Обох фігурантів, що були в стані алкогольного сп'яніння, затримала поліція.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У НАТО оцінили готовність РФ до великого наступу 27 мая 2026
Росія сьогодні не здатна на великий наступ проти країн НАТО, вважає міністр закордонних справ Польщі.
Сукня від Гасанової та букет для підписниць: новоспечена дружина Кулеби показала свій ранок нареченої 27 мая 2026
Дружина ексміністра Дмитра Кулеби, Світлана Павелецька показала, який в неї був ранок нареченої і від якого бренду сукня
Трамп розповів про результати медобстеження 27 мая 2026
Американський лідер заявив, що пройшов тест на когнітивні здібності, який, за його словами, Обама не зміг би протйти.