3 ноября 2018
Хейли Болдуин опять пришлось успокаивать чувствительного возлюбленного

Канадский исполнитель Джастин Бибер, который удивил новой стрижкой, оказался достаточно чувствительным молодым человеком. Не так давно артист не сдержал слез, узнав о госпитализации бывшей девушки Селены Гомес.
А на днях Бибер опять попал в объективы папарацци заплаканным. На этот раз Джастина и его жену Хейли Болдуин застали в тематическом баре, посвященном Гарри Поттеру, во Флориде.
Певец пытался спрятать от назойливых фотографов свои слезы за белой кепкой, но ему это плохо удалось. Что вызвало огорчения певца на этот раз, неизвестно. Но ясно одно – жена Бибера Хейли готова действительно поддерживать его и в горе, и в радости. Пока Джастин тихо плакал, его возлюбленная спокойно и с пониманием пыталась его успокоить.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Майже як у «Дюні»: у Техасі створили куртку для збору води з навколишнього повітря 14 июня 2026
Інженери Техаського університету в Остіні (University of Texas at Austin) розробили куртку з спеціального текстилю, який збирає вологу прямо з повітря, що дозволяє отримувати питну воду майже завжди і в будь-якій ситуації — навіть у пустелі. В залежності від клімату куртка накопичує до літра води на добу, не змушуючи відволікатися на її пошуки або перенесення запасів.
Вчені створили бездротовий нейростимулятор розміром із рисове зернятко — він легко вводиться і пригнічує біль 14 июня 2026
Дослідники з Абу-Дабі розробили крихітний бездротовий пристрій розміром приблизно з рисове зернятко. Його можна ввести в організм звичайною голкою, щоб розмістити поруч із потрібним нервом. Керована електрична стимуляція нерва дозволяє без хірургії та таблеток пригнічувати больові відчуття, роблячи це простіше і безпечніше для пацієнта.
У авто вирвало двигун з АКП та колесо: у Києві на Оболоні водій влаштував карколомну ДТП 14 июня 2026
У авто вирвало двигун з АКП та колесо: у Києві на Оболоні водій влаштував карколомну ДТП. Фото та відео Обставини та причини автопригоди встановлять правоохоронці