Данія готова спорядити миротворців в Україну

11 марта 2025

Данія готова направити миротворчі війська до України, якщо виникне необхідність забезпечення миру. Про це заявили міністр закордонних справ Ларс Льокке Расмуссен та міністр оборони Троельс Лунд Поульсен після засідання комітету із закордонних справ, передає DR у понеділок, 10 березня.

Міністри наголосили, що країна підтримує спільний європейський підхід до врегулювання війни.

"Ми надсилаємо чіткий сигнал як Путіну, так і Вашингтону: якщо для досягнення перемир’я чи мирної угоди знадобиться європейська присутність, Данія принципово готова взяти в цьому участь", – заявив Расмуссен.

Поульсен уточнив, що наразі конкретних планів немає, і ситуація залежатиме від подальшого розвитку подій.

Раніше Франція та Велика Британія ініціювали обговорення можливої миротворчої місії в Україні. Данія підтримала цей процес, але наголосила, що залучення військових не повинно позначитися на безпеці Балтійських країн.

Расмуссен також акцентував, що війна має завершитися "правильним способом", щоб Росія не отримала значних вигод, а Україна була впевнена у своїй безпеці.

Завтра начальник штабу оборони Данії візьме участь у зустрічі з військовими керівниками європейських країн у Парижі, де обговорюватиметься підтримка України.

Нагадаємо, Головнокомандувач збройними силами Швейцарії Томас Зюсслі заявив, що Швейцарія могла б надати приблизно 200 військових для майбутньої миротворчої місії в Україні.

Згодом Міністерство оборони Туреччини оголосило, що країна готова направити свої війська до України, якщо це буде необхідно для забезпечення миру та стабільності в регіоні.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Піца у Don Peperon у Житомирі: які варіанти обирають найчастіше 18 апреля 2026

Коли хочеться чогось смачного без зайвих роздумів, піца майже завжди виграє. А якщо говорити про Житомир, то багато хто без вагань обирає Don Peperon – сервіс доставки

Кардашян на музичному фестивалі вигуляла зухвалий лук із дуже декольтованим боді та масивним кольє з хрестів 17 апреля 2026

Кардашян на музичному фестивалі вигуляла зухвалий лук із дуже декольтованим боді та масивним кольє з хрестів

Трампу доведеться піти на поступки Ірану - ЗМІ 17 апреля 2026

Американський лідер через падіння рейтингів може виявитися поступливішим до деяких вимог Тегерана, припускає Politico.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Global Repatriation Group 5.0
Global Repatriation Group

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше