12 марта 2025
Данія виділила 98 млн євро на енергетичну безпеку України в межах спільного партнерства. Кошти спрямують на закупівлю сонячного обладнання та газопоршневих установок для зміцнення енергосистеми. Про це повідомляє Укрінформ у середу, 12 березня.
Посол Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен наголосив, що енергоефективність залишається ключовим напрямом співпраці між країнами.
Підтримка охоплює як короткострокові заходи, так і довгострокові стратегії у сфері теплоізоляції, опалення та енергозбереження.
Раніше Україна та Данія розробили каталог критично важливих технологій для енергетичного сектору. До нього увійшли 20 рішень, серед яких газові турбіни, сонячні панелі з накопичувачами, біогазова генерація та мережеві системи збереження енергії.
Нагадаємо, ранішеДанія виділила 280 млн євро на посилення ППО України.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві виявили підпільні покерні клуби з мільйонними доходами 10 июля 2026
У Києві виявили підпільні покерні клуби з мільйонними доходами
Вчені створили кремнієвий ДНК-принтер — для медицини, досліджень та зберігання даних 10 июля 2026
Група дослідників з Гарварду перетворила кремнієвий напівпровідниковий чіп на мініатюрну установку для паралельного синтезу безлічі молекул ДНК. Зазвичай такі платформи синтезували не більше десятка послідовностей одночасно. Але найбільший прорив відбувся з точки зору екологічної чистоти процесу, що є важливим для масштабування технології зберігання даних у ДНК.
Моджтаба Хаменеї вперше з'явиться на публіці після смерті батька - ЗМІ 10 июля 2026
Моджтаба Хаменеї фактично виконував обов'язки верховного лідера Ірану одразу після загибелі Алі Хаменеї.