Дефолт не очікується. Fitch покращило суверенний рейтинг України

13 ноября 2016

Агентство Fitch Ratings покращило довгостроковий рейтинг дефолту емітента України в іноземній і національній валютах з ССС (ймовірний дефолт) до В- (істотно недостатній рівень кредитоспроможності) зі стабільним прогнозом. Про це йдеться у прес-релізі на сайті агентства.

Зазначається, що на покращення рейтингу вплинула надана Україні фінансова допомога – транші МВФ та інша, завдяки чому збільшилися резерви у валюті, а також більш гнучкий курс валюти. Втім зазначається, що ліквідність досі значно нижча за тверду оцінку В.

Дефіцит поточного рахунку, агентство очікує, збільшиться до 2,5% ВВП у 2016 році та продовжить збільшуватись до 3% у 2018 році. Але, за допомогою зовнішнього фінансування та внутрішньої зваженою політики, очікується зростання резервів.

Рівень інфляції, зазначаються у повідомленні, занадто високий – 14,9% у 2016 році. При цьому навіть за виконання політики НБУ, що спрямована до зменшення інфляції до 5% у 2019 році, все одно до передбаченого рейтингом В значення у 4,6% Україна не дотягне.

Політичні ризики в Україні, зазначає агентство, залишаються на дуже високому рівні, але в короткостроковому періоді виглядають більш стабільними.

У банківському секторі ситуація стабілізувалася, але все одно слабка, з низьким рівнем капіталізації та неповоротних кредитів більш ніж на 50%, і становить небезпеку для економічної стійкості та стримує економічне відновлення.

Fitch Ratings зазначає, що знизити рейтинг може відмова іноземних партнерів надавати допомогу, а також внутрішні та зовнішні геополітичні потрясіння. Крім того, агентство врахувало рейтинг у випадку, якщо в зоні АТО ситуація залишиться незмінною, а "борг Януковича" перед Росією не завадить Україні отримувати підтримку.

У липні Fitch залишило рейтинг України на рівні ССС, а у вересні заявляло, що сумнівається в здатності країни проводити реформи.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названы самые популярные игры 2016 года по версии YouTube 9 декабря 2016

Замыкает десятку лидеров рекламный ролик шутера DOOM с показателем в 9.6 миллионов просмотров

Как избавиться от токсинов после гриппа и ОРВИ 9 декабря 2016

После перенесенных вирусных заболеваний организму нужно еще время для того, чтобы «прийти в себя» и вывести все накопившиеся вследствие болезни и приема медикаментов токсины.

Gigabyte оснастила RGB-подсветкой механическую клавиатуру Xtreme Gaming XK700 9 декабря 2016

Компания Gigabyte представила в продуктовом семействе Xtreme Gaming механическую клавиатуру XK700, продажи которой должны начаться в ближайшее время.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ТехЭнерго-климат 0.5
ТехЭнерго-климат

Отзывов: 34

Juliana Style 1.9
Juliana Style

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое