21 октября 2020
Переможицею International Young Designers Contest 2020 online edition стала дизайнерка Тесс Ван Залінґе із Нідераландів, що представила демікутюр-колекцію з перероблених весільних суконь під назвою Ffiteen.
Тесс переносить своє свідоме мислення як у творчі задуми, так і в цінності бренда.
Кожна деталь її колекцій виконана вручну у амстердамському ательє, де вона невпинно тестує потенціал відповідальності у моді шляхом надихаючих колаборацій, створюючи раз на рік демікутюр-колекцію.
«Я дуже занепокоєна тим, як зараз працює весільна індустрія.
Я відчула потребу підвищити усвідомленість на ринку, де основна увага приділяється красі для «лише одного дня».
У мене є бажання «струсити» все аби повернути символіку та спадщину забутих традицій в сучасне життя. Ось чому відкритість та свідоме мислення є основою мого дизайну в колекції Fifteen».
Втілюючи у собі поняття минулого, сьогодення і майбутнього, образи із колекції розповідають історію речей, які є і футуристичними, і, водночас, чуттєвими та справжніми.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
56-річний чоловік засунув собі до ануса кокос: чим це закінчилося (фото) 16 марта 2025
Горіх був завдовжки 9 см.
Венс заявив, що Маск припустився помилок 16 марта 2025
Віцепрезидент США вважає, що під час масових звільнень федеральних службовців керівник DOGE припустився низки помилок.
«Жайворонок» або «сова»: як жити згідно з біоритмами 16 марта 2025
«Жайворонок» або «сова»: як жити згідно з біоритмами