21 апреля 2012
У своїй новій книзі «Голова Якова» Любко Дереш порівняв столицю України із Аїдом – царством мертвих. Про причини такої асоціації під час прес-конференції в «Обозревателе» розповів сам автор.
«Місто – так, як воно існує зараз, - це просто катастрофа», - сказав він. За словами Дереша, сучасна людина, що живе у великому місті, все більше віддаляється від природи, «а коли ми виїжджаємо на природу, природа видається нам чимось чужорідним і ми намагаємося поскорше випити чогось, з’їсти чогось, увімкнути музику, щоби від цього відгородитися, аби не стикнутися із природою як вона є».
Дереш нагадав: «Природа – первинна, а не місто». На його думку, «чим далі ми живемо у місті, тим гірше стає ситуація із нашими мізками – ми втрачаємо нюх, зір, здатність розрізняти, що є добрим, а що є поганим для нас і починаємо приймати мед за отруту, а отруту – за мед».
Нагадаємо, щойно із друку вийшла нова книга Любка Дереша «Голова Якова», присвячена «десяти болючим крокам, що робить людина на шляху до божественного».
Хочешь узнать больше - читай отзывы
kiyany.obozrevatel.com
← Вернуться на предыдущую страницу
20-річна Ніка з "Вагітна у 16" придбала авто та похизувалася обновкою 9 июля 2025
BMW з іменними номерами: 20-річна Ніка з "Вагітна у 16" придбала авто та похизувалася обновкою. Фото Для 20-річної блогерки це вже четверта автівка
ШІ створив перші у світі ліки від раку, які випробують на живих людях 9 июля 2025
ШІ створив перші у світі ліки від раку, які випробують на живих людях
У Windows 11 з'явиться офіційний спосіб позбутися встановлених програм 9 июля 2025
У Windows 11 з'явиться офіційний спосіб позбутися встановлених програм