Держдеп CША заявив, що дані про викрадених РФ українських дітей існують

20 марта 2025

Інформація щодо вилучення та знищення доказів воєнних злочинів Росії, зокрема бази даних викрадених Москвою дітей, не відповідає дійсності. Про це у середу, 19 березня, заявила під час брифінгу речниця Держдепу США Теммі Брюсс.

Водночас, вона підтвердила, що США припинили фінансування ініціативи, яка відстежувала масову депортацію дітей з України.

"Фінансування було скорочене на основі оцінок, які ми робили щодо всього фінансування: чи відповідало воно нашому баченню сприяння американським інтересам. Можу сказати, що теорії змови або страхи щодо того, що були видалені якісь дані, не є правдою. Це не так. Дані є, вони не були у віданні Держдепу, але ми знаємо, хто керував даними і сайтом. Ми точно знаємо, що дані не видалені й не загубилися", - заявила вона.

Раніше джерело The Washington Post, знайоме з програмою, повідомило, що розірвання контракту Держдепартаменту з Лабораторією гуманітарних досліджень у Єльському університеті (Yale HRL), яка й допомагала знаходити викрадених дітей, призвело до видалення бази доказів воєнних злочинів, на яку було витрачено 26 мільйонів доларів.

Раніше повідомлялося, що докази воєнних злочинів на 26 мільйонів доларів могли бути видалені через зупинку США програми відстеження викрадених Росією українських дітей.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Трамп оцінив перспективи мирної угоди між Україною і РФ 27 декабря 2025

Обидві сторони нібито зацікавлені в досягненні домовленостей, однак по-різному, заявив глава США.

Одного з постраждалих дістали з-під завалів: у ДСНС показали наслідки атаки РФ на Київщину 27 декабря 2025

Одного з постраждалих дістали з-під завалів: у ДСНС показали наслідки атаки РФ на Київщину. Фото та відео Мешканців регіону закликали не ігнорувати повітряну тривогу

Трамп: Зеленський не має нічого без мого схвалення 27 декабря 2025

Американський лідер заявив, що саме він ухвалить фінальне рішення щодо можливої мирної угоди між Україною та Росією.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ShellNail 5.0
ShellNail

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше