29 мая 2025
США готові посилити тиск на Росію, якщо це буде необхідно. Про це в ефірі телеканалу Fox заявила речниця Державного департаменту Теммі Брюс, коментуючи ініціативу Сенату США по введенню екстремальних санкцій проти Росії,
Вона наголосила, що запропонований законопроект, незалежно від подальших дій Сенату, є сигналом про готовність США діяти.
"Це той законопроект, який, незалежно від того, що може зробити Сенат, сигналізує про те, що ми готові діяти швидко, що Америка готова чинити максимальний тиск, якщо хочете, на Росію.
І в президента у його ящику з інструментами багато інструментів. Він явно людина, яка має кінцеву мету, і він має намір її досягти. Путін це розуміє. І я думаю, що російський народ теж скоро це зрозуміє", - запевнила Брюс.
Раніше Теммі Брюс заявила, що слова президента США Дональда Трампа про російського диктатора Володимира Путіна "не слід розглядати як розчарування". Проте Росія має поставитись до таких заяв серйозно.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Смартфон на E Ink нового рівня: представлено Hibreak Plus 2 апреля 2026
Смартфон на E Ink нового рівня: представлено Hibreak Plus
Звернення до нації: Трамп не оголосив кінець війні 2 апреля 2026
США перебувають на завершальних етапах досягнення основних стратегічних цілей в Ірані, повідомив глава Білого дому.
Путіністка Клава Кока з'явилися у Threads і потрапила на "теплий прийом" Міноборони України 2 апреля 2026
Путіністка Клава Кока з'явилися у Threads і потрапила на "теплий прийом" Міноборони України: Басков застеріг від фатального кроку Реакція на її допис виявилася неочікуваною