Держдума РФ схвалила відправку військових на гауптвахту за телефони

24 июля 2024

У третьому читанні російські депутати ухвалили закон про "дисциплінарний арешт" для військових. Відповідно до закону командири РФ тепер зможуть відправляти військових на гауптвахту за 20 порушень. Про це пише російський ТГ-канал ASTRA у середу, 24 липня.

Раніше для такого покарання формально потрібне було рішення військового суду. Проте, зауважується, що на практиці російські командири й так застосовували різноманітні дисциплінарні санкції до солдатів.

Відтепер так званий "дисциплінарний арешт" командири РФ можуть застосувати до солдата за використання мобільного зв'язку, розміщення інформації про себе чи місце служби, відправку даних про свою геолокацію або розмову з журналістами.

"Словоблуддя абсолютно не потрібне, тому колеги, хто підтримує і голосує за цей закон, ті голосують за порядок, за дисципліну", - заявив голова комітету держдуми РФ з оборони Андрій Картаполов.

Наголошується, що цей закон легітимізує "ями" для відмовників та інші способи покарання російських військових на фронті.

Закон про гауптвахти внесли до держдуми РФ ще у лютому 2023 року. Далі на нього чекає схвалення та підпис Путіна.

Раніше у Росії запропонували заборонити всі сучасні розваги, які "підточують" традиційні цінності.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названо 2 продукти, яких слід уникати, якщо у вас високий рівень холестерину 2 июля 2026

Високий рівень холестерину в крові є передумовою потенційно смертельної небезпеки для здоров’я. Якщо ваш лікар…

Справа Північних потоків: ФРН звинуватила українця у диверсії 2 июля 2026

Чоловіку інкримінують напад на цивільну енергетичну інфраструктуру, що, згідно з міжнародним правом, є воєнним злочином.

Відомий український співак опинився в епіцентрі обстрілу та показав, що сталося з його квартирою 2 июля 2026

"Просто жах!" Відомий український співак опинився в епіцентрі обстрілу та показав, що сталося з його квартирою. Фото Вибух був настільки потужним, що вибив вікна в помешканні

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Леошоп 1.0
Леошоп

Отзывов: 1

bitcoin.net.ua  
bitcoin.net.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше