Держкомпанії вирвалися з "мінусів" і показали прибуток у 2,6 мільярда гривень

19 марта 2016

За 2015 рік державні підприємства отримали 2,6 млрд грн прибутку. А це на 10 млрд грн більше, ніж було в 2014-му, коли цей показник узагалі був від'ємним.

Про це на засіданні уряду повідомила перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів, передає прес-служба Кабміну.

Виручка найбільших 100 держкомпаній за перші дев'ять місяців минулого року збільшилася на 45% і становить 187 млрд грн.

Водночас у Мінекономрозвитку нарікають, що не всі держкомпанії виконують доручення уряду щодо залучення міжнародних аудиторів. Тільки шість компаній зі 150 за 2014 рік мають підтверджену аудиторами фінансову звітність. Ще десять компаній підписали контракти, 13 – проводять конкурсні процедури. Решта – саботують.

Також у відомстві наголошують, що "прозорі конкурси на посади керівників держпідприємств блокуються судами, у тому числі за ініціативи колишніх керівників відповідних компаній".

Нагадаємо, у 2016 році запланували провести велику приватизацію держкомпаній.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В ISW оцінили заяви росіян про "успіхи" на Харківщині 17 мая 2026

Генштаб РФ намагається створити хибне враження про те, що російські війська захопили Куп'янськ, зазначають аналітики.

Китай вийшов переможцем після переговорів Трампа та Сі - ЗМІ 17 мая 2026

Зустріч не забезпечила жодних зобов'язань з боку Китаю щодо допомоги США у припиненні війни в Ірані, пише Reuters.

Україна обділила балами переможницю Євробачення 2026: як розподілили оцінки для LELÉKA у всьому світі і кому ми віддали максимум 17 мая 2026

Україна обділила балами переможницю Євробачення 2026: як розподілили оцінки для LELÉKA у всьому світі і кому ми віддали максимум Болгарія отримала бали від усіх країн-учасниць

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Leo shop 0.6
Leo shop

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше