16 июня 2014
Під час обідньої перерви в школі 14-річні Меттью Х'юлетт та Калеб Тюрон з канадського міста Вінніпег зламали банкомат Bank of Montreal.
Тямущі дев'ятикласники припустили, що, як і для більшості електронних пристроїв, в інтернеті повинна бути опублікована інструкція до банкомату.
Як пише SecurityLab, підглянувши номер моделі банкомата в місцевому продуктовому магазині, вони роздрукували відповідну інструкцію для операторів і зламали його.
Коли банкомат попросив пароль, підлітки ввели перше жартівливе слово з шести символів, яке спало на думку. На превеликий подив, це спрацювало.
На щастя для банку, школярі виявилися чесними хлопцями та повідомили про своє відкриття співробітникам найближчого відділення Bank of Montreal. Однак їм не повірили, і хлопці продемонстрували злом у всіх на очах.
Щоб бути більш переконливими, школярі змінили текст привітання, що висвічується на екрані банкомату, з "Ласкаво просимо" на "Забирайтеся, цей банкомат зламаний". Після цього співробітники банку вже не могли сумніватися в тому, що трапилося.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
РФ зупинила прокачування нафти в порт Новоросійськ - ЗМІ 14 ноября 2025
Найбільший на чорному морі порт Новоросійськ зупинив прийом та експортну перевалку нафти після атаки дронів 14 листопада.
Volkswagen відкликає тисячі авто через серйозну несправність 14 ноября 2025
Volkswagen відкликає тисячі авто через серйозну несправність
Тарас Цимбалюк про найкращий інтим у житті, головний red flag у жінках і про ставлення до свого статусу секс-символа 14 ноября 2025
35-річний актор і головний герой романтичного шоу "Холостяк"-14 Тарас Цимбалюк у відвертому інтерв'ю заговорив про свій сексуальний досвід та про жінок, які йому до вподоби.