20 октября 2015
Они уже имеют особняк в центре Лондона за 48 млн долларов, лето же проводят в своем калифорнийском доме. И вот, согласно сообщениям, семья Бекхэмов обзавелась новой недвижимостью.
Дэвид и Виктория купили поместье в сельской местности Англии. Усадьба находится в графстве Глостершир на 9 гектарах земли. В доме имеется шесть спален, столовая, кухня, большой зал, библиотека. На территории большой теннисный корт, просторная конюшня и манеж для лошадей, гостевой дом, бассейн.
kinoafisha.ua
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вірастюк зробив татуювання, присвячене своїм пʼятьом дітям, і вперше засвітив обличчя молодших синів. Фото 20 сентября 2025
Вірастюк зробив татуювання, присвячене своїм пʼятьом дітям, і вперше засвітив обличчя молодших синів. Фото Ідея зробити таке татуювання з’явилася ще дев’ять років тому
Трамп: Час нових санкцій проти РФ ще не настав 19 сентября 2025
Глава Білого дому вкотре пообіцяв, що може в майбутньому запровадити нові санкції проти Росії і "це буде жорстко". Але цей час ще не настав.
Google почне жорсткіше фільтрувати інтимні фото в пошуку 19 сентября 2025
На цьому тижні Google оголосила про партнерство з проектом StopNCII.org для спільної боротьби з розповсюдженням через пошуковик компанії інтимних фото та відео, які були розміщені в Мережі без згоди зафіксованих на них людей. Пошуковий гігант почне використовувати надані StopNCII хеші для виявлення таких зображень та видалення їх з видачі.