29 октября 2019

Известный режиссер Дэвид Линч, который снимет документальный фильм об актрисе Кэтрин Коулсон, награжден почетной премией "Оскар". Об этом сообщается в Twitter-аккаунте киноакадемии.
Церемония награждения Американской академии кинематографических искусств и наук состоялась в ночь на 28 октября в Лос-Анджелесе. Главная же церемония награжения премии "Оскар" состоится в феврале 2020-го года. В 2019 году почетный "Оскар", вручаемый за вклад в кинематографическое искусство и за выдающуюся службу киноакадемии, получил Дэвид Линч.
Режиссер пошутил, заявив членам жюри, что у них "очень интересный вкус". Также почетный "Оскар" присудили актеру Уэсу Стьюди, сценаристу и режиссеру Лине Вертмюллер и актрисе Джине Дэвис.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Дружина Усика у купальнику з ремінцем виставила довгі ноги на пляжі в Таїланді. Фото 28 января 2026
Дружина триразового абсолютного чемпіона світу з боксу у надважкій вазі Олександра Усика, 37-річна Катерина Усик продовжує ділитися митями з їхньої відпустки в Таїланді.
ЄС дав Google півроку на відкриття Android для сторонніх пошуковиків — потім підуть величезні штрафи 27 января 2026
Європейські регулятори продовжують тиснути на американські компанії технологічного сектора з точки зору їх домінуючого становища на регіональному ринку. Google зіткнулася з новим вимогою, яке полягає у відкритті доступу до Android конкурентним пошуковим системам з штучним інтелектом, а також наданні конкурентам доступу до цінної інформації, що збирається Google з користувачів пошукових систем.
"Ідеальна" родина Бекхемів вперше з'явилася на публіці після сварки зі старшим сином 27 января 2026
У чорному та з похмурими обличчями: "ідеальна" родина Бекхемів вперше з'явилася на публіці після сварки зі старшим сином. Фото Первістка Бекхемів з ними не було