12 июля 2024

Під час скандальних, але досі таємничий масових сварок і розлучення співачки Дженніфер Лопес з актором Беном Аффлеком артистка знайшла собі подружку, яка підставила своє плече у цій заплутаній частині в її житті. Цією союзницею виявилася 52-річна колега Дженніфер Гарнер, яка привернула увагу своїм дружнім темпераментом.
Вона була дружиною Бена Аффлека з 2005 по 2018 роки, тому добре знає характер колишнього бойфренда Джей Ло. Як пише Us Weekly, жінки дуже швидко налагодили спільну мову, тому Гарнер стала "неочікуваною союзницею".
"Вона була корисною для Джей Ло, і вони спілкувалися одна з одною. Дженніфер була дивовижною людиною для Джей Ло, з якою можна було поговорити", – сказав інсайдер.

Дружелюбність Дженніфер Гарнер також проявляла після свого розлучення з Аффлеком. Вони надалі залишалися в хороших стосунках, а акторка "ставила на перше місце його благополуччя та їхні батьківські стосунки". Варто зазначити, що пара у шлюбі народила трьох дітей: Вайолет, Серафіну і Семюеля.
Чутки про розлучення Дженніфер Лопес і Бена Аффлека з'явилися у травні цього року після того, як пара не з'являлася разом на публіці 1,5 місяці. Приблизно у той час співачку помітили в Беверлі-Гіллз без чоловіка, але, як припускали фанати, із рієлтором. У медіа поповзли чутки, що актриса шукає собі новий будинок. Це видалося фанатам дивним, адже лише нещодавно зірки придбали розкішний маєток мрії.

Вже у червні пара виставили свій новий особняк на продаж, що лише більше змусило шанувальників переконатися у правдивості чуток. Зіркова пара не підтверджувала свого розлучення. Друзі подружжя переконували, що Джей Ло та Бен відразу не злюбили особняк у Беверлі-Хіллз, який вони придбали минулого року за 61 мільйон доларів, тому й вирішили продати.
Раніше OBOZ.UA писав, що Дженніфер Лопес і Бен Аффлек досі роблять усе можливе, щоб зберегти стосунки перед публікою, але інсайдери впевнені, що пара розійшлася ще у березні 2024 року. Як розгорталися події зі спробами переконати світ – читайте у матеріалі.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Підніме температуру на 4 градуси: актор Ісаєнко показав, як змайструвати мініобігрівач з глиняних горщиків 18 января 2026
Багато українців, які після останніх масованих обстрілів ворога по енергосистемі залишилися без тепла та світла, придумують альтернативні способи обігріти власне помешкання. Один таким лайфхаком поділився й актор Андрій Ісаєнко.
Випущено розумний портативний проектор TCL PlayCube з поворотною конструкцією 18 января 2026
Компанія TCL випустила PlayCube — проектор високої роздільної здатності, який працює під управлінням Google TV і може похвалитися підтримкою роздільної здатності 1080p. Сильними сторонами пристрою є вбудований акумулятор і поворотна конструкція, яка допомагає йому адаптуватися до будь-яких умов перегляду.
У Молдові мисливець знайшов російський дрон 18 января 2026
Міністерство закордонних справ Республіки Молдова виступило з офіційною заявою після виявлення у Теленештському районі російського дрона типу Гербера.