Дженнифер Энистон подарила жениху авто за 140 тысяч долларов

19 ноября 2012

Дженнифер Энистон, которая недавно обручилась с актером Джастином Теру, презентовала жениху ключи от новенького Porsche.

По-видимому, невеста посчитала, что на четырех колесах Джастину Теру будет куда комфортнее, чем в привычном для него седле байка, и сделала ему ранний рождественский подарок.

Стоимость авто, по оценке специалистов, составляет около 138 тысяч долларов.
За рулем новенького авто Теру уже видели на улицах в престижном районе Лос-Анджелеса

Хочешь узнать больше - читай отзывы

segodnya.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Києві вечір в караоке переріс у масову бійку посеред дороги: подробиці від поліції 22 сентября 2025

У Києві вечір в караоке переріс у масову бійку посеред дороги: подробиці від поліції. Відео Поліція перевіряє обставини масової бійки у столиці

Усміхнений і безтурботний: донька Брюса Вілліса показала свіже фото з ним 21 сентября 2025

34-річна донька голлівудських акторів Демі Мур та Брюса Вілліс, співачка Скаут Вілліс поділилася рідкісною світлиною зі своїм батьком, який хворіє на лобно-скроневу деменцію.

Huawei представила флагманські смарт-годинники Watch Ultimate 2 з захистом від води до 150 метрів 21 сентября 2025

Компанія Huawei представила флагманські смарт-годинники Watch Ultimate 2. Новинка є спадкоємцем Watch Ultimate першого покоління та пропонує кілька ключових оновлень. Нова модель має схожий з попередником дизайн, але зібрана в оновленому корпусі з так званого «рідкого металу» на основі сплаву цирконію. Годинники оснащені двоколірним безелем з нанокристалічної кераміки та сапфіровим склом.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Регестратор 0.4
Регестратор

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше