22 сентября 2015
Популярный актер Джейсон Стэтхэм (Карты, деньги, два ствола, Адреналин: Высокое напряжение, Ограбление на Бейкер-Стрит) попробует свои силы на малом экране. Актер подписался на съемки в сериале Да здравствует безумие.
Телекомпания, с которой будет работать Джейсон Стэтхэм, известна нам по таким уже успевшими стать культовыми, сериалам Ганнибал, Нарко и Хемлок Гроу. В 2004 году вышел полнометражный фильм с Сиенной Миллер, снятый по книге, по которой планируется сериал.
Джейсон Стэтхэм не только сыграет роль в сериале, но и спродюсирует его на пару с Стивом Чесманом (Перевозчик, Поцелуй дракона, Ограбление на Бейкер-стрит), ответственным за многие фильмы звезды.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
kinoafisha.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Сенатор Грем зчепився з лідерами Данії та Гренландії в Мюнхені - ЗМІ 19 февраля 2026
Учасники описали поведінку Ліндсі Грема як "абсолютно неприйнятну", один з присутніх охарактеризував сенатора як "агресивного".
Американські сенатори вперше з 2022 року відвідали Одесу 19 февраля 2026
Члени делегації наголосили на необхідності для Конгресу запровадити санкції проти РФ та надати додаткову підтримку Україні.
Google випустила вдосконалену камеру для iPhone — редактор Snapseed отримав велике оновлення 19 февраля 2026
У Snapseed для iOS офіційно дебютував розділ камери — тепер це не просто додаток для редагування зображень. Раніше камера Snapseed запускалася з віджета на екрані блокування, з «Центру управління» та панелі управління камерою. Тепер значок для її запуску з'явився у правому верхньому куті додатка, звертає увагу 9to5Google.