18 ноября 2019
Создатель "Мандалорца" Джон Фавро явно планирует поработать над рождественским спецвыпуском "Звёздных войн" для ТВ.
"Я думал об этом. Всё готово, идеи уже есть. Я думаю, это будет очень весело. Это не будет частью истории, но вокруг этой идеи столько воодушевления, потому что в прошлый раз это было очень странно и смешно, а также отличалось от того, что из себя представляли "Звёздные войны" в кинотеатрах. Анимационный Боба Фетт из этого спецвыпуска определённо был нашим вдохновением для сериала" — говорит Фавро.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Європа інвестує в дрони замість дорогих ракет - ЗМІ 21 февраля 2026
Війна в Україні показала, як безпілотники-перехоплювачі можуть стати ефективною альтернативою дорогим ракетам ППО.
Дипфейки захоплюють інтернет — Microsoft запропонувала план порятунку від підробок 21 февраля 2026
Microsoft розробила набір стандартів, покликаних допомогти оцінити реальність матеріалів, розміщених в інтернеті. Спеціалісти компанії вирішили оцінити, наскільки ефективні методи документування цифрових маніпуляцій з контентом, таких як дипфейки та створені ШІ гіперреалістичні зображення — так з'явилися технічні стандарти, які зможуть використовувати розробники ШІ та платформи соціальних мереж.
В мережі розказали, як венесуелка Ісамар Фернандес за менш ніж 2 роки вивчила українську мову і співає росіянам пісні про Бандеру 21 февраля 2026
"Україна – мій другий дім". Як венесуелка Ісамар Фернандес за менш ніж 2 роки вивчила українську мову і співає росіянам пісні про Бандеру OBOZ.UA поспілкувався з музиканткою, яка популяризує Україну у світі