Джонсон висловив упевненість у перемозі України у війні у 2023 році

2 января 2023

Колишній прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон висловив упевненість у перемозі України у війні у 2023 році. Про це у суботу, 31 грудня, він заявив у відеозверненні, опублікованому на його сторінці у Twitter.
 
"Я більш ніж будь-коли упевнений, що Володимир Путін програє в Україні, і українці досягнуть свого призначення - бути вільною, суверенною та незалежною державою", - заявив колишній прем'єр-міністр Британії.
 
Він нагадав, що 2022-го Британія втратила королеву, а світ побачив початок найгіршої війни в Європі за останні 80 років.
 

Говорячи про економіку, Джонсон зазначив, що інфляція продовжить знижуватися, а Китай оговтається від омікрону.
 
"І загалом 2023 рік буде значно кращим за 2022 рік. Не бійтеся мріяти. З Новим роком!" - сказав Джонсон. 
 
Нагадаємо, український лідер привітав мешканців нашої країни з Новим роком та висловив упевненість, що 2023 рік стане роком перемоги української нації над ворогом. 

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Австрійського альпініста визнали винним у смерті його дівчини на горі 21 февраля 2026

Чоловіка засудили до п'яти місяців умовного терміну та оштрафували на 9600 євро, врахувавши "пом'якшувальні обставини".

«Блокнот» все більше перетворюється на WordPad — тепер Microsoft додала підтримку зображень 21 февраля 2026

Видання Windows Latest повідомило, що Microsoft додає підтримку зображень у «Блокнот» для Windows 11. Поінформовані джерела повідомляють, що ця функція стане частиною вже впровадженої підтримки форматування тексту і матиме «мінімальний вплив» на продуктивність. Користувачі зможуть вимкнути її в налаштуваннях програми.

У шести районах Києва запровадили "освітню міграцію" 21 февраля 2026

В Киеве ввели "образовательную миграцию"

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше