Джордж и Амаль Клуни перестраивают старинный особняк в Англии

4 апреля 2015

Джордж и Амаль Клуни сразу же после свадьбы купили старинный особняк на берегу Темзы, заявив, что он будет их первым семейным домом и главной резиденцией в Англии.

Покупка обошлась в 10 миллионов фунтов стерлингов. Однако, как оказалось, заплатив такие деньги, пара не совсем довольна домом и сейчас в нем идет генеральная реконструкция.

Несмотря на то, что особняк имеет библиотеку, спа-салон, тренажерный зал, сауну и винный погреб, Джордж и Амаль решили, что им нужно достроить кинотеатр, новый бассейн, пристройку для служащих и большую террасу.



















Хочешь узнать больше - читай отзывы

kinoafisha.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названо необхідну кількість зелені в день, яка знижує ризик розвитку серцевих захворювань 26 июня 2026

Нітрати – це солі азотної кислоти, які впливають на артеріальний тиск. Їх основними джерелами є…

Китайські біологи першими у світі змусили штучні ембріони виростити власні органи 26 июня 2026

Китайські вчені з Інституту зоології Китайської академії наук повідомили про створення першої лабораторної моделі людського зародкового диска, яка не просто імітує ранній розвиток, а формує базові клітини майбутніх органів. Фактично, це прорив у сфері трансплантаційної медицини, який з часом призведе до можливості вирощувати на замовлення людські органи, необхідні для пересадки.

Ось що відбувається, коли ви кидаєте палити – через 1 день, місяць, рік, 5 років 26 июня 2026

Завзяті курці, які постійно відмовляються від сигарет, роблять щось хороше для свого тіла. Після відмови…

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

bitcoin.net.ua  
bitcoin.net.ua

Отзывов: 1

Стандарт вікна 0.5
Стандарт вікна

Отзывов: 1

Фара Сервіс 5.0
Фара Сервіс

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше