Директор ЦРУ прибув до Ізраїлю

6 ноября 2023

Директор ЦРУ Вільям Бернс прибув до Ізраїлю для переговорів із представниками ізраїльської розвідки. Про це у неділю, 5 листопада, повідомляє New York Times із посиланням на офіційних представників США.

Сполучені Штати планують надавати інформацію, яка може допомогти знайти заручників або запобігти новим атакам ХАМАСу.

"Сполучені Штати намагаються підштовхнути Ізраїль до більш цілеспрямованого підходу до атак на ХАМАС, зробити паузу в бойових діях для доставки допомоги у Сектор Газа та зменшити кількість жертв серед цивільного населення", - повідомляє видання.

Точний маршрут директора ЦРУ невідомий, але очікується, що він ще відвідає Йорданію.

"У Бернса та короля Абдалла давні та тісні стосунки. Бернс був послом США в Йорданії, коли помер король Хусейн, і Абдалла зійшов на трон. Король Абдалла нещодавно написав листа, в якому високо оцінив дипломатичні здібності Бернса", - підкреслює видання. 

Нагадаємо, 7 жовтня бойовики палестинського руху ХАМАС напали на Ізраїль та завдали масований ракетний удар. Це вторгнення супроводжувалося масовими вбивствами цивільних громадян. Відомо про понад 1400 загиблих в Ізраїлі.

Ізраїль офіційно оголосив стан війни, мобілізував 300 тисяч резервістів та почав знищувати військові об’єкти, а також ватажків ХАМАС. Кількість загиблих у секторі Гази внаслідок авіаударів Ізраїлю перевищила 9000 осіб. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Туск: Польща вимагає місця за столом переговорів з РФ 22 июня 2026

Варшава не вважатиме себе зобов’язаною додержувати рішень, ухвалених у форматах, у яких вона не представлена, заявив прем'єр Польщі.

Дієтологиня назвала наслідки вживання запліснявілих продуктів 22 июня 2026

Випадкове вживання запліснявілої їжі призведе до неприємних наслідків для людського організму. Про небезпеку подібних продуктів…

Посол України в Польщі також повертає свій орден 21 июня 2026

Український дипломат висловив розчарування та нерозуміння з приводу рішення польської сторони.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Miha EMS 5.0
Miha EMS

Отзывов: 2

Серж Н 0.5
Серж Н

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше