1 ноября 2022

На Хмельниччині суд оштрафував маму школяра, який не відвідував онлайн-уроки у школі. Жінку звинуватили у неналежному виконанні батьківських обов'язків. Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень.
У матеріалах слідства зазначено, що хлопець без поважних причин пропустив 120 занять у період із 2 по 26 вересня. Таку інформацію надала директорка школи.
Громадянка у письмових поясненнях визнала свою провину в скоєному та вказала, що провела виховну бесіду із сином. Її притягнули до адміністративної відповідальності та призначили 1700 грн штрафу. Додатково потрібно сплатити судовий збір 496,2 грн.
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, скільки має тривати дистанційне навчання в умовах війни.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Три поширені звички, які руйнують печінку без всякого алкоголю 23 июня 2026
Стан найважливішого фільтруючого органу людського тіла-печінки-може погіршитися не тільки через велику кількість споживаних алкогольних напоїв.…
Навроцький не приїде на конференцію з відновлення України: названа причина 23 июня 2026
Польський лідер не отримав запрошення на конференцію, яка відбудеться у Ґданську цього тижня.
Зірка хору "Гомін" Вадим Яценко оформив на себе новеньке авто на хвилі популярності: скільки воно коштує 23 июня 2026
Зірка хору "Гомін" Вадим Яценко оформив на себе новеньке авто на хвилі популярності: скільки воно коштує Автівка у нього з'явилася з салону