5 апреля 2016
Бывшая супруга эпатажного музыканта Мэрилина Мэнсона и звезда бурлеска Дита фон Тиз призналась в любви к украинским вышиванкам.
Об этом она написала в Instagram, где выложила снимок в платье от украинского дизайнера Виты Кин.
Дита опубликовала фотографию, на которой позирует в традиционном наряде вместе с подругой Фионой Лихи.
"В наших любимых вышиванках", – подписала она снимок.

Снимок оценили более 21 тысячи человек.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Російські "військкори" обурилися через блокування Telegram 12 февраля 2026
Росіяни жаліються на те, що "тисячі військовослужбовців залишаться без зв'язку" і що це "призведе до фатальних наслідків".
Британія подвоїть війська у Норвегії через загрозу з боку Росії 11 февраля 2026
Кількість британських військових у Норвегії зросте до 2 000 осіб у межах протидії російській загрозі в Арктиці.
Кожен четвертий активний смартфон у світі в 2025 році це iPhone 11 февраля 2026
Apple виявилася безумовним лідером на ринку смартфонів — на продукцію компанії припала найбільша база активних пристроїв серед усіх світових брендів. Цей показник враховує кількість використовуваних пристроїв, а також такі фактори, як здатність утримувати споживачів, лояльність до екосистеми та термін служби пристрою. Кожен четвертий з активних у 2025 році смартфонів припаде на iPhone, підрахували аналітики Counterpoint.